18
Dub
2014

Victorinox slaví další úspěch, na 40 expertů hodnotilo s maximální péčí a pozorností kvalitu produktů z 53 zemí světa. Ocenění získaly ty nejlepší ze všech. Mezi těmi oceněnými byla i nová kolekce kufrů značky VICTORINOX. Cenu získalo zavazadlo Victorinox Spectra™ 2.0 Dual-Access Global Carry-On prestižní cenu za kvalitní design a vysokou odolnost. 

VICTORINOX
18
Dub
2014

S jarem přichází čas lásky, zásnub a svatby. Tyto výjimečné události v životě mají společné nejen jaro, ale i krásné prsteny. Pro všechny ty, jež hledají něco naprosto jedinečného, letos Tiffany připravilo legendární kolekci zásnubních prstenů.

 

Tiffany & Co
18
Dub
2014

Když restaurace La Degustation získala v roce 2012 Michelinskou hvězdu, byl to důvod k ohromné radosti, protože ji vůbec poprvé získali čeští šéfkuchaři. 

La Degustation Boheme Bourgeoise
18
Dub
2014

  V centru Prahy, jen kousek od Náměstí Republiky, se nachází obchod s největší prodejní výstavou minerálů ve střední Evropě. Na 1 300 m2 se můžete pokochat (ale i koupit) minerály neskutečné nádhery. 

MINERALIA
18
Dub
2014

Calzedonia v rámci uvedené své nové kolekce plavek uspořádala v italské Veroně velkolepou módní show. Módní přehlídky, která byla určena pro vybrané osobnosti a média z celého světa, se zúčastnil i Tomáš Berdych. 

CALZEDONIA
17
Dub
2014

-          Choreografie Kyliána, Zusky a Konvalinky na hudbu Martinů, Dvořáka, Jiráska

_foto_pavel_hejny.
17
Dub
2014

Akce se uskutečnila v sobotu dne 5. 4. 2014 ve studiu Chefparade+ v pražských Holešovicích, kde si děti z celkem 4 dětských domovů ze středních Čech, spolu s členy Lime&Tonic měly možnost naučit se vařit vynikající jídlo pod vedením nejlepších pražských šéfkuchařů. 

Lime&Tonic
17
Dub
2014

Jde o prsní implantáty s čipem, které jsou novinkou na českém trhu a mají přispět ke zvýšené bezpečnosti žen. 

MEDAPREX
17
Dub
2014

Nastassia Aleinikava je mladá talentovaná šperkařka, jež vytvořila pozoruhodnou kolekci šperků Bow & Pearls. Při své výrobě se šperkařka inspirovala historismem a klasicismem.

NASTASSIA ALEINIKAVA: BOW & PEARLS – NOVÁ KOLEKCE ŠPERKŮ V DEBUT GALLERY

Stránky