24
Dub
2014

Začalo jaro a teplé vlahé večery lákají nejen k pozdním vycházkám, ale i k návštěvám večírků a party. Život je zapotřebí užívat si plnými doušky, tak proč ne ve víru tance, výstavy, divadla, či firemního večírku? Nezapomeňte však, že byste na party měly i dobře vypadat!

HÖGL
23
Dub
2014

Tajemství mistra Rafaela

Jak moc máte rádi dobrodružství? Kolik z Vás je uneseno Danem Brownem? Tak to budete muset vzít do ruky jinou knihu, protože ačkoliv je Pod vejcem s dílem Dana Browna srovnávána, naštěstí je svá, zcela naprosto originální. Společné s jeho knihami má nadšení pro Itálii, italské umění, detektivní zápletku a fakt, že oba pochází ze Spojených států amerických.

Fortuna Libri spol. s r.o.
23
Dub
2014

Značka Lad Rover v New Yorku oznámil novou éru modelu Discovery. Světová premiéra konceptu Land Rover Discivery Vision proběhla ve velkém stylu hned vedle první komerční kosmické lodi SpaceShip Two. Lad Rover se tak stal vůbec prvním celosvětovým partnerem Virgin Galactic, kde se spojili dvě přední světové společnosti, které milují dobrodružství, inovaci a objevy. Jejich partnerství má inspirovat mladé lidi z celého světa k rozvíjení kariéry v oblasti strojírenství, vědy a techniky.

LAND ROVER
23
Dub
2014

Pandoře se daří a pro velký zájem zákazníků se snaží uspokojit jejich potřeby a proto 10. 4. 2014 otevřela hned dva kamenné obchody, kde si budete moci jejich krásné šperky nakoupit. Pro všechny své zákazníky tu vytvořila zajímavé nabídky. Nezapomeňte na to, že svátek všech maminek se blíží.

PANDORA
23
Dub
2014

Když jsem poprvé na Pražském hradě uviděla tuhle sekačku, budila hotové pozdvižení. Euforii a nadšení vytvářela i po letech, kdy jsme měli tu možnost v rámci otevřených dnů zavítat opět. Tahle robotická sekačka HUSQVARNA má za sebou již 20 let vývoje a jedničkou na trhu je již od roku 1995. 

HUSQVARNA
23
Dub
2014

Nová generace praček šetří čas, energii a navíc vás potěší i pěkným elegantním designem. 

LG ELECTRONICS
23
Dub
2014

Herečka a operní pěvkyně je jednou z nejvýznamnějších osobností naší kulturní scény. Během své bohaté kariéry byla sólistkou řady předních operních domů, například ve Vídni, Miláně, Amsterdamu, Barceloně, Lisabonu a všech významných německých operních scén. 

SOŇA ČERVENÁ EXCELUJE VE VELKOLEPÉ INSCENACI NÁRODNÍHO DIVADLA 1914
22
Dub
2014

V případě, že se porozhlížíte po nějaké pěkné a praktické dekoraci, která by ještě více podtrhla ráz vaší zahrady, zkuste se podívat do portfolia Petry Šafářové.  Tato umělkyně právě do světa vypustila nejnovější kolekci zahradních umyvadel. 

Petra Šafářová
22
Dub
2014

Od 30. 4. 2014 bude široké veřejnosti zpřístupněna zcela jedinečná a originální výstava s názvem GlobaLove od Jiřího Votruby. Z

GALERIE BUDOART

Stránky