23
Dub
2014

Herečka a operní pěvkyně je jednou z nejvýznamnějších osobností naší kulturní scény. Během své bohaté kariéry byla sólistkou řady předních operních domů, například ve Vídni, Miláně, Amsterdamu, Barceloně, Lisabonu a všech významných německých operních scén. 

SOŇA ČERVENÁ EXCELUJE VE VELKOLEPÉ INSCENACI NÁRODNÍHO DIVADLA 1914
22
Dub
2014

V případě, že se porozhlížíte po nějaké pěkné a praktické dekoraci, která by ještě více podtrhla ráz vaší zahrady, zkuste se podívat do portfolia Petry Šafářové.  Tato umělkyně právě do světa vypustila nejnovější kolekci zahradních umyvadel. 

Petra Šafářová
22
Dub
2014

Od 30. 4. 2014 bude široké veřejnosti zpřístupněna zcela jedinečná a originální výstava s názvem GlobaLove od Jiřího Votruby. Z

GALERIE BUDOART
22
Dub
2014

Od 16. 4. do 9. 5. 2014 můžete navštívit zcela jedinečnou a originální výstavu jednoho originálního českého papírnictví, jež se specializuje pouze na svou výrobu. Výstava se paušálně týká korespondence. 

PAPELOTE
22
Dub
2014

Letošní aktuální Haute Couture kolekce značky DIOR pro toto jaro a léto, se představilo v Paříži tohoto ledna a v Hong Kongu pak 9. 4. 2014. Laetitia Casta, Zhang Ziyi, Carina Lau, Elizabeth von Guttman a Gwei Lun-Mei pro ni vytvořili naprosto jedinečné interiéry, které odráží duši Paříže.

DIOR
21
Dub
2014

Líbí se vám severský styl bydlení? Život na severu je drsný a je často spojen se zimou s nepříjemnými přírodními podmínkami, a právě proto lidé na severu tolik dbají na útulný, zato i plně funkční interiér.

 

YIT Stavo,
21
Dub
2014

Cartier přináší na trh novinku mezi pánskými vůněmi. Jedná se o nový parfém Déclaration z roku 2014. Nutno říct, že se jedná o parfém, který zaznamenal již několik podob. Tato nová svěží pánská vůně je velmi otevřená a svobody milující. Vůně je plná emocí a svěžesti. 

CARTIER
21
Dub
2014

HUNTER se zaměřuje na plnění snů páníčků svých mazlíčků, a proto na svém portálu nabízí rozsáhlou nabídku obojků, vodítek, pelíšků a dalšího více, či méně praktického sortimentu. Eshop HUNTER se zaměřuje na psy a kočky, pro něž tu má mnoho pěkných a kvalitních výrobků.

HUNTER
21
Dub
2014

V prvním březnovém týdnu tohoto roku proběhl v Sokolovně v pražských Průhonicích Maraton na podporu boje s roztroušenou sklerózou MaRS. Do této akce se zapojila nejen Praha, ale také ještě i dalších 10 regionů České republiky. 

 Tým Renault s ředitelkou Nadačního fondu IMPULS Janou Vojáčkovou

Stránky